W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK – muzyka, taniec a nawet śpiew… – andrzejki w sobotnie popołudnie…[FOTO]

W sobotę, 26 listopada, w Spółdzielczym Domu Kultury, Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a odbyło się  tradycyjne spotkanie andrzejkowe w którym udział wzięły dzieci , Młodzież i Dorośli z Rejonowego Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Mielcu.

Bawiących się była cała sala. Wspólnie z członkami Rejonowego Koła w zabawie uczestniczyły osoby  ze stowarzyszenia „Otwórzmy Przed Nimi  Świat” i   ze stowarzyszenia „ PSNRO z Upośledzeniem Umysłowym  koło w Mielcu”.

Zabawę przygotowali i prowadzili pracownicy Spółdzielczego Domu Kultury, którzy od wielu lat prowadzą te zabawy. To już swego rodzaju tradycja. Tym razem w przeprowadzeniu zabawy pomagali wolontariusze z „Cyrenejczyka”. Na zabawie był obecny również ksiądz Mariusz Czosnyka.

Andrzejkowy wieczór przebiegał w rytm skocznej miłej dla ucha  muzyki. Wszyscy tańczyli. Radości i uśmiechów nie było końca. W przerwie zabawy na rozbawionych i roztańczonych uczestników czekał słodki i ciepły poczęstunek  – ciastko i herbata. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa