W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK- napływają pierwsze prace… [FOTO]

Z przyjemnością informujemy, że mamy już pierwsze prace plastyczne – zgłoszenia do konkursu

„…- Oczami dziecka”.

Nasz konkurs plastyczny skierowany jest do dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół podstawowych do małych plastyków zrzeszonych w domach  kultury, świetlicach, pracowniach z terenu naszego miasta i całego powiatu. Czekamy również na prace indywidualne – namalowane w domu – takie cieszą nas najbardziej.  Nasz konkurs od samego początku – od pierwszej edycji swoją tematyką nawiązuje do Mielca. W każdej edycji trafiały do nas prace z całego powiatu i takie prace również cieszą nas szczególnie.   

„Mieleckie Symbole  – oczami dziecka” – oto tegoroczne motto naszego konkursu.

Czekamy na prace plastyczne przedstawiające symbole naszego miasta, to co najbardziej się z nim kojarzy.

Na prace plastyczne wykonane dowolną techniką plastyczną, w formacie nie mniejszym niż A3, opisane na odwrocie / temat pracy , imię i nazwisko autora, wiek i telefon kontaktowy, w przypadku instytucji jej nazwę, dane opiekuna, telefon kontaktowy /   czekamy do 25 maja – piątek. Komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą przedstawiciele Organizatorów wybiorą trzy najlepsze prace i 5 wyróżnień w trzech kategoriach: przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych: klasa 1-3 i 4 -8. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 31 maja – w piątek  – o godzinie 11: 00, w Spółdzielczym Domu Kultury MSM ul. Kusocińskiego 13 A. Wszyscy laureaci konkursu do dnia 28 maja – wtorek – zostaną powiadomieni telefonicznie. Nagrodą dla laureatów konkursu, oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez UM i Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową będą wejściówki na basen na osiedlu Smoczka.  Jak co roku tak i teraz wspiera nas w organizacji Prezydent Miasta Mielca i mielecki MOSiR za co serdecznie dziękujemy.

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można w Spółdzielczym Domu Kultury MSM, tel 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godz. 13: 00 – 18 : 00.

Serdecznie zapraszamy do udziału…  


Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości