W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK- napływają pierwsze prace…

Z przyjemnością informujemy, że mamy już pierwsze prace plastyczne – zgłoszenia do konkursu „…- Oczami dziecka”.
Nasz konkurs plastyczny skierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów, do małych plastyków zrzeszonych w domach kultury, świetlicach, pracowniach z terenu naszego miasta i całego powiatu.

Czekamy również na prace indywidualne – namalowane w domu – takie cieszą nas najbardziej. Nasz konkurs od samego początku – od pierwszej edycji swoją tematyką nawiązuje do Mielca. W każdej edycji trafiały do nas prace z całego powiatu i takie prace również cieszą nas szczególnie.


„Moje ulubione miejsca w Mielcu – oczami dziecka” – oto tegoroczne motto naszego konkursu.
Czekamy na prace plastyczne przedstawiające najbardziej ulubione przez dzieci i popularne miejsca Mielca. Miejsca gdzie jego najmłodsi mieszkańcy spędzają dużo czasu, wypoczywają i bawią się w towarzystwie rówieśników i rodzin.

Na prace plastyczne wykonane dowolną techniką plastyczną, w formacie nie mniejszym niż A3, opisane na odwrocie / temat pracy , imię i nazwisko autora, wiek i telefon kontaktowy, w przypadku instytucji jej nazwę, dane opiekuna, telefon kontaktowy / czekamy do 23 maja – środa. Komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą przedstawiciele Organizatorów wybiorą trzy najlepsze prace i 7 wyróżnień w trzech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych: klasa 1-3 i 4 -7, oraz uczniowie gimnazjów.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 30 maja – w środę – o godzinie 11: 00, w Spółdzielczym Domu Kultury MSM ul. Kusocińskiego 13 A. Wszyscy laureaci konkursu do dnia 28 maja – poniedziałek – zostaną powiadomieni telefonicznie. Nagrodą dla laureatów konkursu, oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez UM i Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową będą wejściówki na basen na osiedlu Smoczka. Jak co roku tak i teraz wspiera nas w organizacji Urząd Miasta i MOSiR za co serdecznie dziękujemy.
Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można w Spółdzielczym Domu Kultury MSM, tel 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godz. 13: 00 – 18 : 00.
Serdecznie zapraszamy do udziału…

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Uczennica ZSE wyróżniona w policyjnym konkursie

Wiadomości Mielec

Mielecki Laur Kultury – gala wręczeń nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielczanie na praktykach zawodowych w Sewilli

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa