W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK – napływają pierwsze zgłoszenia do konkursu na najpiękniejszy balkon i ogródek przyblokowy MSM…

Pierwsze zgłoszenia do organizowanego przez nas konkursu „Piękny ogród na moim balkonie” już napływają. W tym roku zainteresowanie konkursem jest ja z resztą co roku duże.

Dla przypomnienia kilka konkursowych zasad: wystarczy mieszkać w zasobach Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu , być posiadaczem pięknie zaaranżowanego, ukwieconego, kolorowego balkonu lub opiekować się ogródkiem przyblokowym, zrobić dwa zdjęcia i przynieść je do nas.

Na Państwa zdjęcia czekamy od teraz do 7 września. Zdjęcia w dowolnym formacie, jednak nie mniejszym niż 10 x13 cm, prosimy składać w opisanych kopertach – imię, nazwisko, adres zamieszkania, koniecznie telefon kontaktowy, z dopiskiem „Piękny ogród na moim balkonie” do piątku 7 września. Zdjęcia do konkursu może zgłosić tylko właściciel balkonu, tarasu, czy opiekun ogródka przyblokowego. Powinny one przedstawiać balkon widziany z zewnątrz. Ocenie nie będą podlegać balkony, którym zdjęcie zrobione zostało od strony mieszkania. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w konkursie, ale nie ma możliwości zrobienia zdjęcia – prosimy o kontakt z nami, postaramy się pomóc.
Można przynieść zdjęcia do nas, czyli do Spółdzielczego Domu Kultury przy ul. Kusocińskiego 13A w terminie 1. 09 – 7. 09, w godzinach 12. 00 – 18. 00, ale można również zostawić zgłoszenie w administracjach poszczególnych osiedli przy ul. Zygmuntowskiej 7A, Pisarka 14 i Jagiellończyka 23 w godzinach 700 – 1500 lub w sekretariacie MSM przy ul. Staffa 4A. Wszystkich laureatów konkursu, których wyłoni specjalnie powołana Komisja, o wyróżnieniu powiadomimy telefonicznie do dnia 19 września. Na wszystkich zwycięzców czekają nagrody.

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do naszego domu kultury wpłynęły już pierwsze zgłoszenia. Dla właścicieli najładniejszych ogródków przyblokowych i balkonów czekają nagrody ufundowane przez Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową w Mielcu.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa