W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – noworoczno – karnawałowa zabawa taneczna dla niepełnosprawnych…[FOTO]

W sobotnie, wczesne popołudnie, 27 stycznia w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13a odbyła się tradycyjna o tej porze roku zabawa noworoczno – karnawałowa, której uczestnikami byli członkowie Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

W zabawie wzięli  udział nie tylko dzieci i młodzież zrzeszona w tym  Stowarzyszeniu ale wręcz  całe rodziny. Taneczna – bardzo skoczna muzyka od samego początku zabawy porwała wszystkich do zabawy.

Dodatkowo wiele atrakcyjnych zabaw i konkursów, które przygotowali instruktorzy ze Spółdzielczego Domu Kultury sprawiły że było to niezapomniane popołudnie. Były zabawy z balonami, konkursy z nagrodami dla najlepszych oraz słodycze…

Tańce i zabawa trwały do późnych  godzin. Dla odpoczynku i przypływu energii potrzebnej do zabawy był czas na poczęstunek – ciepła kawa, herbata oraz pyszne ciastka smakowały każdemu uczestnikowi spotkania karnawałowego.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy w Portugali na programie miast partnerskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Rynek Starego Miasta podczas minionego weekendu [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Otwarcie sezonu z jednym punktem. FKS Stal Mielec – Widzew Łódź 1 : 1 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa