W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

SDK – odbył się trzeci festyn, którego organizatorem była Samorządowa Rada Osiedla Kopernika [FOTO]

Muzyka, zabawa i konkursy z nagrodami! Wszystko to i jeszcze więcej na stałe wpisało się już w scenariusz końcowowakacyjnych festynów organizowanych w Spółdzielczym Domu Kultury wspólnie z Samorządowymi Radami Osiedli. Ostatni z nich odbył się w piątek na osiedlu Kopernika.

Dzieci miały możliwość wykazać się w wielu konkurencjach – plastycznych i sprawnościowych, grupowych i indywidualnych. Rysowały kredą na asfalcie dając upust wyobraźni, przeobrażając fantazyjne, przypadkowe kształty we własne skojarzenia. Entuzjaści hula-hop dali popis swym umiejętnościom. W drużynowym slalomie liczyła się szybkość i precyzja oraz współpraca między zawodnikami, a chusta animacyjna dostarczyła wszystkim mnóstwo radości. W powietrzu fruwały duże mydlane bańki i papierowe samoloty…


Na maluszków czekały zabawki sensoryczne, stolik przy, którym mogły swobodnie oddawać się artystycznej ekspresji, a także namiot i tunele, gdzie można było hasać do woli :)
Dla zwycięzców konkursów i wszystkich przybyłych nie zabrakło nagród i upominków ufundowanych przez Urząd Miejski i Mielecką Spółdzielnie Mieszkaniową – dziękujemy! Słodycze dodały energii, napoje ugasiły pragnienie, a kolorowe zeszyty, kredki i inne przybory szkolne umilą dzieciakom powrót do szkoły. Na festynie obecna była , i cały czas bawiła się z nami przewodnicząca Samorządowej Rady Osiedla Kopernika Pani Halina Makuch.
Na następny festyn zapraszamy już w czerwcu! Do zobaczenia! :)

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa