W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK – opłatkowe spotkanie w „Złotej Jesieni”… [FOTO]

W piątek 13 stycznia, w Spółdzielczym Domu  Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu przy  ulicy Kusocińskiego 13 a, swoje coroczne uroczyste spotkanie opłatkowe miał najstarszy klub seniora, działający na terenie miasta Mielca.

Klub Seniora „Złota Jesień” działa   przy Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej już prawie  45 lat. W jego strukturach w sumie przez ten okres  była i jest nadal bardzo liczna grupa  seniorów z terenu całego miasta ale i okolic.

Na piątkowym spotkaniu bardzo miłym akcentem była wizyta dzieci, pracowników, rodziców i Pani dyrektor z Przedszkola Miejskiego  nr 2. To przedszkole już od wielu lat często gości u naszych Seniorów. Seniorzy również są zapraszani do przedszkola przy okazji różnych świąt czy uroczystości.

Grupa 5- 6 latków „Muchomorki” przedstawiła Seniorom i licznie przybyłym rodzicom oraz dziadkom śliczne jasełka. Na koniec występu maluchy odśpiewały wszystkim  Babciom i Dziadkom piękną piosenkę z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.

Zebrani wysłuchali  również życzenia od Pani dyrektor przedszkola  Danuty Wiszyńskiej. Po występie czekał na dzieci malutki poczęstunek. Dziękujemy dzieciom z przedszkola za wizytę za tak pięknie urozmaicenie spotkania  jak również rodzicom małych artystów za duże zaangażowanie.

W dalszej części spotkania były życzenia od zaproszonych gości wśród których znaleźli się ksiądz kapelan Wiesław Znamirowski z parafii MBNP i Pan Wacław Świerczyński Wiceprzewodniczący Mieleckiej Rady Seniorów. W strukturach organizacyjnych tej rady znajduje się trzech naszych przedstawicieli w osobach Pań członkiń klubu seniora: „Wrzos” i „Pogodna Jesień”.

Panie Władysława Cegielska, Elżbieta Pitroff i Maria Madej z wielkim zaangażowaniem działają na rzecz mieleckich seniorów.   Po życzeniach, które składali sobie zebrani Seniorzy i zaproszeni  goście przy suto zastawionych stołach w miłym towarzystwie i miłej atmosferze wszyscy biesiadowali do późnych godzin wieczornych.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa