W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

SDK – pierwsze efekty pracy na warsztatach malarskich…[FOTO]

W Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się na ulicy Kusocińskiego 13 a, od października trwają warsztaty artystyczne dla dorosłych. Kilkadziesiąt pań pracuje w dwóch różnych grupach warsztatowych  – malarskiej i „Inspiracjach”. Są już pierwsze efekty spotkań.

Na warsztatach malarskich zakończono pierwszy temat i powstały pierwsze dzieła. Kto od początku śledził postępy uczestniczek, ten dostrzeże jak nieprzewidywalny jest proces powstawania obrazu. – efekt końcowy niewiele ma wspólnego z tym co działo się na płótnie podczas pierwszych zajęć.

Pokazuje to jak fascynującą przygodą może być spotkanie z farbą i pędzlem. A entuzjastów nie brakuje, gdyż obie grupy, malarska i inspiracyjna stale się powiększają. Na kolejnym spotkaniuNiektóre Panie konsekwentnie dążyły do celu wyznaczonego od początku. U innych, wręcz przeciwnie ą się jak działa szpachelka i poznają efekty jakie można uzyskać za jej pomocą podczas tworzenia obrazu.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa