W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK – plener malarski na zakończenie warsztatów artystycznych dla dorosłych z cyklu „Malarstwo”

Na jednych z ostatnich spotkań warsztatowych warsztatów artystycznych dla dorosłych z cyklu „Malarstwo” organizowanych przez Spółdzielczy Dom Kultury MSM w Mielcu mieszczący się przy ulicy Kusocińskiego 13 a uczestniczki pojechały do Rzemienia gdzie w pięknych okolicznościach przyrody mogły spróbować swoich umiejętności malując piękne otoczenie.  

Twórczej pracy pomagała również niepiękna pogoda i miłe nastroje artystek.

Każda z malujących sama wybrała sobie miejsce do pracy i widok jaki chciała uwiecznić na obrazie. Panie malowały pastelami i farbami, miały okazję wypróbować malowania w perspektywie i wykorzystać inną potrzebną wiedzę jaką zdobyły podczas trwających prawie dziewięć miesięcy warsztatów.  

Wynik ich pracy z pleneru jak również inne prace powstałe podczas warsztatów malarskich i „Inspiracji” podziwiać będzie można podczas wystawy podsumowującej, która będzie w piątek 14 czerwca o godzinie  17. 00. Wszyscy uczestnicy zapraszają – to wspaniała okazja żeby zobaczyć jak wyglądała nauka i jakie są jej efekty i być może zdecydować się na udział w warsztatach od nowego sezonu.


Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości