W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

SDK – „Pokaż co potrafisz”- kolejna jesienna wystawa – kiermasz rękodzieła artystycznego w sobotę 14 października …

Z przyczyn od nas niezależnych zmuszeni byliśmy odwołać wrześniowe „Pokaż co potrafisz”… ale już dzisiaj informujemy wszystkich zainteresowanych o nowym terminie – to sobota 14 października.

Już w sobotę 14 października , w Spółdzielczym Domu Kultury, Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a odbędzie się kolejna odsłona wystawy – kiermaszu rękodzieła artystycznego, na której twórcy amatorzy z terenu Mielca i okolic prezentują swój dorobek właśnie z dziedziny szeroko pojętego rękodzieła artystycznego.

Wśród wystawców znajdą się panie, które będą prezentować to  czym zajmują się hobbistycznie, to nad czym spędzają wolny czas i co sprawia im wiele radości. Zobaczymy wiele  pięknych  przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych.  Będzie to wspaniała okazja do zakupu pięknych, oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju, czasami  występujących w jedynym  egzemplarzu przedmiotów, które mogą posłużyć jako bardzo oryginalne prezenty.

Być może znacie Państwo kogoś kogo pasją jest rękodzieło, kto wykonuje piekne niepowtarzalne przedmioty? Powiadomcie takie osoby o tym wydarzeniu  – wydarzeniu skierowanym i stworzonym właśnie dla takich osób.

Serdecznie zapraszamy na nasze wydarzenie. Być może pasja tych kobiet zainspiruje kogoś do tworzenia czegoś wyjątkowego. Czekamy na państwa w sobotę w godzinach 14. 00 – 17. 00.

Czekamy na zwiedzających ale i wystawców… Jeśli jest wśród Państwa, ktoś, kogo pasją jest rękodzieło i chciałby się  tym podzielić i pochwalić  zapraszamy… Wszelkich informacji o wystawie  i warunkach uczestnictwa jako wystawca udzielamy pod nr Tel. 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku , w godzinach 12. 00 – 19. 00.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Jechał citroenem 115 km/h przez Padew Narodową

Wiadomości Mielec

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mistrzostw Polski w futsalu na hali im. Edwarda Kazimierskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa