W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK – „Pokaż co potrafisz”- kolejna jesienna wystawa, kiermasz rękodzieła artystycznego

Już w sobotę 16 września, w Spółdzielczym Domu Kultury, Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13a odbędzie się kolejna odsłona wystawy – kiermaszu rękodzieła artystycznego, na której twórcy amatorzy z terenu Mielca i okolic prezentują swój dorobek właśnie z dziedziny szeroko pojętego rękodzieła artystycznego.

Wśród wystawców znajdą się panie, które będą prezentować to  czym zajmują się hobbistycznie, to nad czym spędzają wolny czas i co sprawia im wiele radości. Zobaczymy wiele pięknych przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych.  Będzie to wspaniała okazja do zakupu pięknych, oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju, czasami  występujących w jedynym egzemplarzu przedmiotów, które mogą posłużyć jako bardzo oryginalne prezenty.

Serdecznie zapraszamy na nasze wydarzenie. Być może pasja tych kobiet zainspiruje kogoś do tworzenia czegoś wyjątkowego. Czekamy na państwa w sobotę w godzinach 14:00 – 17:00.

Czekamy na zwiedzających ale i wystawców. Jeśli jest wśród Państwa, ktoś, kogo pasją jest rękodzieło i chciałby się  tym podzielić i pochwalić  zapraszamy. Wszelkich informacji o wystawie  i warunkach uczestnictwa jako wystawca udzielamy pod nr Tel. 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00 – 19:00.

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa