W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK- „Pokaż co potrafisz”- kolejna przedświąteczna  wystawa  – kiermasz rękodzieła artystycznego w pierwszą kwietniową sobotę…

Już w sobotę 1 kwietnia , w Spółdzielczym Domu Kultury, Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a odbędzie się piąta, przedświąteczna  odsłona wystawy – kiermaszu rękodzieła artystycznego, na której twórcy amatorzy z terenu Mielca i okolic prezentują swój dorobek właśnie z dziedziny szeroko pojętego rękodzieła artystycznego.

Wśród wystawców znajdą się panie, które będą prezentować to  czym zajmują się hobbistycznie, to nad czym spędzają wolny czas i co sprawia im wiele radości.

Zobaczymy wiele  pięknych  przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych. Panie zaprezentują opaski do włosów, spinki, pościel, zabawki i akcesoria dla niemowlaków. Będą również wyroby  biżuteryjne, serwetki, kartki na różne okazje, koszyczki wielkanocne. Będzie to wspaniała okazja do zakupu pięknych, oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju, czasami  występujących w jedynym  egzemplarzu przedmiotów, które mogą posłużyć jako bardzo oryginalne prezenty.

Serdecznie zapraszamy na nasze wydarzenie. Być może pasja tych kobiet zainspiruje kogoś do tworzenia czegoś wyjątkowego. Czekamy na państwa w sobotę w godzinach 14. 00 – 17. 00. Wszelkich informacji o wystawie  i warunkach uczestnictwa jako wystawca udzielamy pod nr Tel. 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku , w godzinach 12. 00 – 19. 00.

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa