W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK- „Pokaż co potrafisz”- kolejna świąteczna wystawa  – kiermasz rękodzieła artystycznego w pierwszą grudniową sobotę…

Już w sobotę 3 grudnia, w Spółdzielczym Domu Kultury, Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a odbędzie się czwarta, świąteczna  odsłona wystawy – kiermaszu rękodzieła artystycznego, na której twórcy amatorzy z terenu Mielca i okolic prezentują swój dorobek właśnie z dziedziny szeroko pojętego rękodzieła artystycznego.

Wśród wystawców znajdą się panie, które będą prezentować to  czym zajmują się hobbistycznie, to nad czym spędzają wolny czas i co sprawia im wiele radości. Zobaczymy piękne przedmioty zdobione metodą decupage, figurki z masy solnej, aniołki, napisy i literki, skrzynki, słoiki, tace, świeczniki.

Panie zaprezentują opaski do włosów, spinki, pościel, zabawki i akcesoria dla niemowlaków. Będą również wyroby  biżuteryjne, serwetki, kartki na różne okazje. Będzie to wspaniała okazja do zakupu pięknych, oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju, czasami  występujących w jedynym  egzemplarzu przedmiotów, które mogą posłużyć jako bardzo oryginalne prezenty mikołajkowe czy świąteczne.

Wiemy że wśród wystawców pojawi się pani robiąca na szydełku piękne małe  aniołki czy dzwoneczki –  ozdoby na choinkę. Będzie też pani z ozdobami świątecznymi czy prezentami dla dzieci.

 

unnamed

 

Serdecznie zapraszamy na nasze wydarzenie. Być może pasja tych kobiet zainspiruje kogoś do tworzenia czegoś wyjątkowego. Czekamy na państwa w sobotę w godzinach 14. 00 – 17. 00. Wszelkich informacji o wystawie  i warunkach uczestnictwa jako wystawca udzielamy pod nr Tel. 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku , w godzinach 12. 00 – 19. 00.

Czekamy na zgłoszenia, są jeszcze wolne miejsca. Prosimy o szybką decyzję, gdyż chcemy przygotować spersonalizowaną reklamę w mediach i na plakatach.

 

unnamed-3

 

unnamed-1

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa