W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK – Przybywa wystawców …

„Pokaż co potrafisz”- kolejna zimowa wystawa – kiermasz rękodzieła artystycznego w sobotę 8 grudnia …
Miło nam poinformować iż przybywa wystawców, którzy uczestniczyć będą w świątecznej edycji naszego kiermaszu…

Już w sobotę 8 grudnia, w Spółdzielczym Domu Kultury, Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a odbędzie się kolejna odsłona wystawy – kiermaszu rękodzieła artystycznego, na której twórcy amatorzy z terenu Mielca i okolic prezentują swój dorobek właśnie z dziedziny szeroko pojętego rękodzieła artystycznego.

Na tę odsłonę kiermaszu zapraszamy szczególnie wystawców z rękodziełem nieodzownie związanym i kojarzonym ze świętami Bożego narodzenia.
Wśród wystawców znajdą się panie, które będą prezentować to czym zajmują się hobbistycznie, to nad czym spędzają wolny czas i co sprawia im wiele radości. Zobaczymy wiele pięknych przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych. Będzie to wspaniała okazja do zakupu pięknych, oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju, czasami występujących w jedynym egzemplarzu przedmiotów, które mogą posłużyć jako bardzo oryginalne prezenty.
Być może znacie Państwo kogoś kogo pasją jest rękodzieło, kto wykonuje piękne niepowtarzalne przedmioty? Powiadomcie takie osoby o tym wydarzeniu – wydarzeniu skierowanym i stworzonym właśnie dla takich osób.
Serdecznie zapraszamy na nasze wydarzenie. Być może pasja wystawców zainspiruje kogoś do tworzenia czegoś wyjątkowego. Czekamy na państwa w sobotę w godzinach 14. 00 – 17. 00.
Czekamy na zwiedzających/kupujących ale i wystawców. Są jeszcze wolne miejsca. Wystawcom zapewniamy stoliki krzesełka, ciepłą kawę lub herbatę. Jeśli jest wśród Państwa, ktoś, kogo pasją jest rękodzieło i chciałby się tym podzielić i pochwalić zapraszamy… Wszelkich informacji o wystawie i warunkach uczestnictwa jako wystawca udzielamy pod nr Tel. 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku , w godzinach 12. 00 – 19. 00.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa