W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

SDK – Seniorzy zrzeszeni w trzech klubach Seniora zakończyli kolejny sezon spotkań…[FOTO]

Na ostatnich czerwcowych zajęciach klubowych Seniorzy należący do najstarszych klubów seniora W Mielcu zakończyli klubowe spotkania. Podobnie jak dzieci i młodzież czeka ich wakacyjna przerwa.

W naszych klubach Seniora: „Złota Jesień”, „Pogodna Jesień” i „Wrzos” zrzeszonych jest ponad 150 osób, mieszkańców Mielca. Kluby działają w strukturach Spółdzielczego Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu.  Ich regularne cotygodniowe spotkania to okazja do wspólnego spędzenia czasu w gronie osób o podobnych upodobaniach, pasjach i hobby.

Na ostatnim czerwcowym spotkaniu zarządy klubów wspólnie z opiekunkami oraz Przyjaciółmi zorganizowali dla swoich klubowiczów uroczyste spotkania pożegnalne. Klub Seniora „Wrzos” wyjechał poza Mielec do pobliskiej przystani wodnej. Piękna, bardzo ciepła i słoneczna aura spowodowała że był to niezapomniany dzień. Seniorzy biesiadowali, pływali na łódce, rozkoszowali się pięknymi widokami pływając na rowerkach wodnych. Organizacyjnie w całe wydarzenie zaangażowała się opiekunka klubu z ramienia SDK – Urszula Gładyszewska – Walek i były opiekun klubu Maciej Kulpa. Nieoceniony był również wkład zarządzającego  przystanią pana Andrzeja. Pobyt w tak pięknym miejscu oczywiście na wyraźną prośbę Seniorów przedłużył się o kilka godzin. Wszystkim za zaangażowanie i pomoc w organizacji serdecznie dziękujemy.

Kolejne spotkanie – tym razem w swojej siedzibie – w Spółdzielczym Domu Kultury – zorganizował Klub Seniora „Złota Jesień”. Do tego spotkania przygotowania rozpoczęły się dzień wcześniej. Okazją bowiem do biesiadowania było nie tylko uroczyste zakończenie kolejnego sezonu spotkań ale i imieniny sześciu członków klubu. Spotkanie  przy suto zastawionych stołach, połączone z zabawą taneczną trwało do późnych godzin wieczornych. Przy organizacji całego wydarzenia zarządowi na czele z Panią Marią Świątek pomagała okienka z ramienia SDK Teresa Kubik.

Również tego samego dnia ostatnie w tym roku przed wakacjami spotkanie miała „Pogodna Jesień” W swojej siedzibie w Domu Dziennego Pobytu przy ulicy Kocjana spotkali się wszyscy klubowi członkowie.  Wspólny czas upłynął na rozmowach, wspomnieniach z minionego roku i tańcach. To spotkanie było również pożegnaniem klubowej opiekunki Joanny Metlak.

Wszystkie trzy kluby wznawiają swoją działalność we wrześniu – pierwsze powakacyjne spotkanie 6 września. Seniorom życzymy bezpiecznych i zdrowych wakacji.  

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa