W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Kultura i nauka

SDK , SKF ODEK – piątkowy festyn na osiedlu Kopernika [FOTO]

W piątkowe popołudnie 9 czerwca, na placu zabaw za Spółdzielczym Domem kultury, przy ulicy Kusocińskiego 13 a odbył się  ostatni z trzech osiedlowych festynów plenerowych.

Najładniejsza pogodna, najwięcej maluchów, najpiękniejsze i najbarwniejsze  prace plastyczne na których dzieci rysowały swoje wakacyjne plany – to krótka charakterystyka piątkowej zabawy na świeżym powietrzu, zorganizowanej przez SKF ODEK i  SDK.

Dziewczynki i chłopcy z równie dużym zaangażowaniem kręcili kołem hula – hop, skakali na skakance czy grupowo rywalizowali w slalomie. W kolejnych konkurencjach szukali „dziupli” w rytm muzyki. Na tym osiedlu podobnie jak na pozostałych dwóch  chętnych do wystartowania w slalomie było tylu ze konkurencje tę musiano powtórzyć dla dzieci starszych i osobno dla  młodszych.  Tym najmłodszym dzielnie pomagali rodzice.

Nagrody w postaci drobnych przyborów plastycznych  i oczywiście słodyczy ufundowało SKF ODEK  główny organizator trzech festynowych zabaw i Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mielcu.

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości