W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK – spotkanie noworoczne w Klubie Seniora „Wrzos”…

W miniony czwartek 12 stycznia w Filii  nr II Spółdzielczego Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, mieszczącej się przy ul. Botanicznej 1 na osiedlu Szafera odbyło się uroczyste  noworoczne spotkanie członków klubu seniora „Wrzos” działającego przy Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, który na tym osiedlu działa już 20 lat.

Przybyłych na uroczyste, pierwsze w tym roku klubowe spotkanie przywitała przewodnicząca klubu Pani Władysława Cegielska. Na spotkaniu nie brakowało noworocznych życzeń i wspólnego śpiewania kolęd.

Przy bardzo smacznym, tradycyjnym  poczęstunku, który przygotowały członkinie klubu rozmawiano i wspominano ubiegły  rok.

Wspominano osoby które odeszły, wspominano wszystko to, co dobre, co wydarzyło się w 2016 roku. Rozmawiano o wspólnych wycieczkach z bratnim klubem „Złota Jesień”  i o udziale w Przeglądzie Twórczości Seniorów w Boguchwale.

 Głównym jednak tematem, który przez cały czas przewijał się podczas spotkania był temat tegorocznych obchodów jubileuszu dwudziestolecia powstania Klubu seniora „Wrzos”.

 

 

Rocznica powstania przypada na kwiecień a uroczyste rocznic owe obchody odbędą się w maju.

Klub Seniora „Wrzos” ma swoje cotygodniowe spotkania w czwartki, w godzinach 16. 00 – 19. 00, w Filii SDK przy ul. Botanicznej 1. Przewodnicząca klubu jak  również członkowie serdecznie zapraszają na swoje czwartkowe spotkania.

 

 

 

Zobacz też...