W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – taneczne zakończenie karnawału [FOTO]

W sobotnie popołudnie, 10 lutego w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a, odbyła się karnawałowo – ostatkowa zabawa dla dzieci, młodzieży i ich rodzin z Rejonowego koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Mielcu, którego prezesem jest Pan Władysław Betlej.

W taneczne i skoczne rytmy bardzo szybko wprowadzili bawiących się instruktorzy Spółdzielczego Domu Kultury Joanna Metlak i Grzegorz Kania. W przygotowanej przez nich playliście każdy bawiący się znalazł swoje ulubione piosenki. Wśród granych utworów znalazły się popularne piosenki z gatunku pop, dance oraz lubiane przez wszystkich bawiących się przeboje disco polo.

Dzieci tańczyły w kółeczkach, w parach, chętnie brały udział w przygotowanych przez instruktorów zabawach. W zabawach tanecznych uczestniczyli również licznie przybyli rodzice czy rodzeństwo. Dzieci i rodzice bardzo chętnie dedykowali sobie nawzajem ulubione piosenki.

W przerwie pomiędzy tańcami i zabawami uczestnicy spotkania mieli przygotowany pyszny poczęstunek w postaci ciasteczek, pączków i ciepłej herbaty. Ostatnim punktem zabawy była niespodzianka, którą zostawił dla bawiących się uczestników Święty Mikołaj – paczki ze słodyczami.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Cyrk Korona – Nowe Show jak z Bajki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Koncert popis tańca na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa