W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

SDK – trwają zajęcia dla najmłodszych w „Aniołkowie”

… a dokładniej to zajęcia dla najmłodszych i ich rodziców. Gdyż głównym założeniem zajęć jest to że obok dzieci w zajęciach czynnie uczestniczy rodzic.   

Chociaż zima za oknem –,,robimy pranie,, .Dzieci  w Aniołkowie w ramach zajęć plastycznych wykonały pralkę, wycinały ciuszki z kolorowych gałganków a samo wieszanie, przypinanie spinaczami  do sznurka przysporzyło wiele radości. Ta zwykła z pozoru czynność, którą na co dzień wykonują rodzice okazała się doskonałą zabawą i nauką,  ale i ćwiczeniem manualnym a wykonane przez dzieci pralki – oczywiście z pomocą rodziców – były naprawdę przepiękne.

Przypominamy iż zajęcia ogólnorozwojowe „Mama i Ja” odbywają się w filii nr I  Spółdzielczego Domu Kultury MSM w Mielcu, przy ulicy Bajana 20 a we środy i piątki w godzinach 17. 15 – 18. 30. Są zupełnie bezpłatne. Wszystkie dzieci w wieku 4-5 lat i rodziców serdecznie zapraszamy.


Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa