W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK – w sali „Aniołkowa” trwają zajęcia „Mama i ja”

To zajęcia ruchowe, sensoryczne, plastyczne i aktywizujące maluszki. Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 18.45 – 19.45. Drugie  zajęcia miały charakter ruchowy – dzieci pokonywały tor przeszkód i we współpracy z rodzicami aktywnie spędziły czas.

Bo przecież w tych zajęciach o to właśnie chodzi – dzieci uczestniczą w zajęciach ze swoimi rodzicami. Zajęcia budują relację rodzic-dziecko. Pokonywanie przeszkód ćwiczy koordynację, buduje pewność siebie po pokonaniu przeszkód i kształtuje wyobraźnię. Dzieci  bardzo chętnie chciały wykonywać wszystkie  zadania, które przygotowała dla nich prowadząca samodzielnie.

Przez cały czas można jeszcze dołączyć do grupy. Zajęcia są bezpłatne. Odbywają się w Filii nr I Spółdzielczego Domu Kultury  na osiedlu Lotników przy ulicy Bajana 20 a.  Więcej informacji o zajęciach uzyskacie Państwo u prowadzącej zajęcia Pani Anny Plaskoty  – Gładosz pod nr telefonu 513 692 281.

Zachęcamy i zapraszamy na te i inne zajęcia prowadzone w „Aniołkowie”

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa