W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – warsztaty malarskie nabierają tempa… [FOTO]

Pierwsze zajęcia malarskie w nowym roku organizowane w Spółdzielczym Domu Kultury MSM w Mielcu mieszczącym się na ulicy Kusocińskiego 13 a, przywitały uczestników niespodzianką w postaci nietradycyjnego kształtu podobrazia.

Zaskoczenie nie małe, gdyż było to koło. Kształt, na którym żadna z pań dotychczas nie pracowała, mimo swoich kilkuletnich sympatii malarskich.

Całkowita dowolność w wyborze tematu okazała się jedynie pozornym ułatwieniem. Koncepcja zakładała całkowite zainspirowanie się formą blejtramu. Nowum, wprowadziło warsztatowiczki na inny poziom możliwości ekspresji twórczej. Część powstałych obrazów została bardzo sugestywnie zdefiniowana przez kształt płótna, inne całkowicie w ten kształt wpisane.

Taki zabieg zachęca do zabawy konwencją i pokazuje jak rozbudowane jest malarstwo, nie tylko na poziomie umiejętności artysty, ale również od strony wyposażenia warsztatu, dostępności najrozmaitszych materiałów.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa