W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK – wielki jubileusz w klubie Seniora „Wrzos” [FOTO]


W najmłodszym klubie seniora dziejącym już od 22 lat w strukturach Spółdzielczego Domu Kultury MSM w Mielcu swoje 90 – te urodziny obchodził jeden z najstarszych członków tego klubu Pan Konstanty Jabłoński.

Najstarszy nie tylko ze względu na zacny wiek ale również na staż w klubie. To bardzo ciepły, dobry Człowiek. Pomocny i bardzo życzliwy dla innych – podkreślała w swojej przemowie Przewodnicząca klubu Pani Władysława Cegielska. Jest również mocno zaangażowany w życie klubu, którego już tak długo jest członkiem.
Wielka niespodzianka dla Jubilata przygotowana z wielką starannością przez Przewodniczącą, cały klubowy zarząd i opiekunkę z ramienia SDK Panią Urszulę Gładyszewską – Wałek była trzymana w wielkiej tajemnicy przed Panem Konstantym. Nie miał pojęcia jaka niespodzianka na niego czekała. Tym bardziej radość i przede wszystkim zaskoczenie było wielkie.
Oprócz gromkiego sto lat, wielu życzeń i prezentów były kwiaty i oczywiście pyszny tort. Pan Konstanty dziękował za wszystko i nie ukrywał nie tylko zaskoczenia ale i wzruszenia.
Klub Seniora działa na osiedlu Szafera bardzo długo. Swoje klubowe spotkania ma we czwartki, od godziny 16.00 w Filii SDK nr 2 na ulicy Botanicznej 2 a. Jeśli ktoś z Państwa chciałby dołączyć do klubu wszyscy seniorzy zachęcają i serdecznie na swoje spotkania zapraszają.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa