W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

SDK – wiosenna odsłona targów – wystawy rękodzieła artystycznego „Pokaż co potrafisz” za nami… [FOTO]

W sobotę 1 kwietnia w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ul. Kusocińskiego 13 a odbyła się kolejna – piąta już odsłona targów rękodzieła artystycznego „Pokaż co potrafisz”.

Targi organizowane są dla tych wszystkich, którzy zajmują się i interesują szeroko pojętym rękodziełem artystycznym. Dla amatorów i wielbicieli coraz bardziej modnego ale i niedocenianego rękodzieła.


Tym razem na wydarzeniu podziwiać można było wiele ciekawych, pięknych przedmiotów rękodzielniczych kojarzonych ze świętami Wielkanocnymi. Wśród przedmiotów, które można było zarówno zobaczyć jak i nabyć znalazły się miedzy innymi pisanki, różnej wielkości, wykonane różnymi materiałami i technikami, koszyczki, kartki świąteczne ale i okolicznościowe, piękne przedmioty dekoracyjne i użytkowe zdobione metodą decoupage.

Pięknie prezentowały się tulipany z materiału. Duże zainteresowanie budziły szydełkowe cudeńka – serwetki, maskotki czy pisanki. Na wystawie znalazły się również wianuszki na drzwi czy magnesy na lodówkę. Okazale prezentowało się kolorowe stoisko pełne szytych zabawek, spinek wianuszków, ozdób do włosów i akcesorii dla dzieci.
Kolejne spotkanie z rękodziełem w naszym domu kultury za kwartał.

 

Zobacz też...