W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK – wiosenna propozycja modowych spotkań…

„Nie mam się w co ubrać! A w szafie pełno ubrań…”  – skąd my to znamy…

Masz w swojej garderobie rzeczy, których nie nosisz od roku? Znajdziesz też coś z metką, „kupione pod wpływem chwili”? „Ładne i modne” tylko, że nie w Twoim rozmiarze? A może jesteś w trakcie poszukiwań i chcesz coś zmienić w swojej szafie stylu?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś TAK, to nie masz lepszego powodu, jak zabrać ze sobą wszystkie te ubrania, których mówiąc wprost – masz już dość, lub przeciwnie – bardzo lubisz i często nosisz, i przyjść w sobotę 11 marca do Spółdzielczego Domu Kultury w Mielcu, mieszczącego się przy ul. Kusocińskiego 13 a na „Modowe porządki”.

Podczas tego spotkania dowiesz się m.in. jaki typ sylwetki posiadasz, poznasz tajniki stylizacji, które pomogą Tobie w codziennym ubieraniu, dowiesz się jakie trendy obowiązywać będą w sezonie wiosenno-letnim, a co najważniejsze – będziesz mogła skonsultować się ze stylistą, który podpowie co do Ciebie pasuje, przeanalizuje rzeczy, które ze sobą przyniesiesz, doradzi w co warto zainwestować. Ponadto będziesz mieć okazję wymienić lub oddać w dobre ręce ubrania, których nie potrzebujesz lub które nie pasują do Ciebie.

Oprócz miło spędzonego czasu i inspirujących rozmów, gwarantowana dobra zabawa
i mnóstwo śmiechu.

Kilka słów o prowadzącym… To znany już w modowym mieleckim  – ale nie tylko świecie  – stylista Jakub Smoleń. Samouk. Wszystko to, co wie na temat mody i stylizacji, to wynik jego poszukiwań, nieustannego rozwoju, podejmowanych eksperymentów, prób i błędów, własnego stylu, estetycznych obsesji jak i zamiłowania do tego co piękne, nietuzinkowe
i wymagające. Stylista. Personal Shopper. Dba o szafy prywatnych klientów, a także towarzyszy im podczas zakupów. Od ponad dwóch lat współpracuje z Iloną Jankowską-Mokrzycką, m.in. współtworząc Mielec Fashion Week. Prowadził zajęcia grupowe z zakresu mody i stylu dla kandydatek na Miss Mielca oraz modelek Mielec Fashion Week.

Twórca „FASHION & STYLE OF Q”. Komentator mody. Teksty jego autorstwa publikowane były na łamach: Tygodnika Regionalnego Korso, Imperium Kobiet oraz wydania internetowego magazynu HAmag. Dwukrotny laureat warsztatów „Fashion Writing” organizowanych w ramach Art & Fashion Forum powered by Grażyna Kulczyk.

Z racji spersonalizowanego podejścia do każdej z uczestniczek wydarzenia  i większego komfortu, sobotnie spotkanie odbędzie w dwóch grupach. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o 11. 00  i potrwa do 14. 00 , a drugie odbędzie w godzinach 14.30 – 17. 30.  Każde z nich poświęcone zostanie tej samej tematyce i trwać będzie trzy godziny.  Liczba miejsc przewidziana dla jednej grupy to 15. Zapisy i więcej informacji  –  telefonicznie pod numerem: 607-292-735.  Spotkaniu jest płatne. Opłata za udział wynosi: 10, 00  złotych. Płatne do 6 marca.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa