W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK – wspólnie z SKF ODEK zapraszamy na trzy festyny plenerowe …

Już od środy,  29 maja zapraszamy na trzy festyny plenerowe organizowane dla wszystkich przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „ODEK” i Spółdzielczy Dom Kultury MSM w Mielcu.

Mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z drobnymi nagrodami, specjalny kącik zabaw dla najmłodszych – to tyko nieliczne atrakcje przygotowane dla małych i nieco starszych uczestników  festynów. Będzie kolorowe miasteczko z zabawkami, namiotami i klockami dla najmłodszych, kącik plastyczny dla maluchów, w którym przez cały czas trwania festynu będzie można się bawić się z najmłodszymi dziećmi.

 Nie zabraknie również tak bardzo lubianej przez wszystkich zabawy z chustą animacyjną, kręglami, kolorowym tunelem jak również konkursu plastycznego „Kredą na asfalcie”, którego tematem przewodnim będą wakacyjne plany najmłodszych…

Festyny odbędą się na trzech osiedlach Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu  w następujących terminach:

  • 29  maja , środa,  godz. 1600 osiedle Szafera – plac obok Filii SDK nr II, ul. Botaniczna 1
  • 30 maja, czwartek, godz. 1600 osiedle Lotników – plac obok Filii SDK nr I, ul. Bajana 20 a  
  • 31  maja , piątek , godz. 1600 osiedle Kopernika – plac zabaw za SDK, ul. Kusocińskiego 13a

Mnóstwo konkursów – oczywiście z nagrodami, dobra zabawa i wspaniała atmosfera gwarantowane. Zapraszamy, na wesoło i bardzo aktywnie,  może troszkę wcześnie rozpoczniemy wspólnie wakacje 2018.

Drobne upominki i słodycze na festyny ufundowało Stowarzyszenie Kultury Fizycznej  ODEK i Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mielcu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa