W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK –  wspólnie z SKF ODEK zapraszamy na trzy festyny plenerowe …

Już od środy, 7 czerwca zapraszamy na trzy festyny plenerowe organizowane dla wszystkich przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „ODEK” i Spółdzielczy Dom Kultury.

Mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z drobnymi nagrodami, specjalny kącik zabaw dla najmłodszych – to tyko nieliczne atrakcje przygotowane dla małych i nieco starszych uczestników  festynów. Będzie również kolorowe miasteczko z zabawkami, namiotami i klockami dla najmłodszych, kącik plastyczny dla maluchów z zabawkami i animatorkami, które przez cały czas trwania festynu będą bawić się z najmłodszymi dziećmi.

 Nie zabraknie również tak bardzo lubianej przez wszystkich zabawy z chustą animacyjną, kręglami, kolorowym tunelem jak również konkursu plastycznego „Kredą na asfalcie”, którego tematem przewodnim będą wakacyjne plany najmłodszych…

Festyny odbędą się na trzech osiedlach MSM w następujących terminach:

    • 7  czerwca, środa,  godz. 1600 osiedle Szafera – plac obok Filii SDK nr II, ul. Botaniczna 1
    • 8 czerwca, czwartek, godz. 1600 osiedle Lotników – plac obok Filii SDK nr I, ul. Bajana 20 a  
    • 9 czerwca , piątek , godz. 1600 osiedle Kopernika – plac zabaw za SDK, ul. Kusocińskiego 13a

Mnóstwo konkursów – oczywiście z nagrodami, dobra zabawa i wspaniała atmosfera gwarantowane. Zapraszamy, na wesoło, może troszkę wcześnie rozpoczniemy wspólnie wakacje 2016.

Drobne upominki i słodycze na festyny ufundowało Stowarzyszenie Kultury Fizycznej  ODEK i Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mielcu.

 

 

 

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości