W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK – XXI edycja konkursu recytatorskiego „Teatr Jednego Wiersza”

Już po raz dwudziesty pierwszy w Spółdzielczym Domu Kultury MSM odbędzie się konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza”.

Ta impreza z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. W ubiegłym roku w rywalizacji wzięło udział 43 osoby, dzieci i młodzieży, którzy w prezentacjach solowych czy zespołowych prezentowali swoje umiejętności sceniczne. Tych prezentacji było 33 . Część konkursowa trwała prawie trzy godziny. Dzieci i młodzież chętnie biorą w niej udział, gdyż daje możliwość uczestnikom zaprezentowania swych umiejętności aktorskich.

Do udziału w rywalizacji zgłaszają się dzieci i młodzież przygotowywane do występu przez nauczycieli w szkołach, jak również – co nas organizatorów bardzo cieszy – wykonawcy, którzy do konkursu przygotowują się sami w domu. Było również kilka instytucji spoza naszego miasta, które zgłosiły swoje zespoły do udziału w konkursie. Trzy kategorie wiekowe: dzieci klas I – III szkoły podstawowej, dzieci z IV – VII klasy szkoły podstawowej i młodzież z klas II- III gimnazjum, sprawiają że rywalizacja jest sprawiedliwsza a reguły całego konkursu bardziej przejrzyste. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

 

 

Ten cykliczny konkurs na stałe wpisał się w kalendarz naszych imprez, jest organizowany z myślą o dzieciach i młodzieży uzdolnionej recytatorsko Do udziału w tegorocznej edycji zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie i poddać się jednocześnie ocenie komisji konkursowej – młodzież z mieleckich , powiatowych szkół podstawowych, gimnazjów i placówek kulturalnych.

W tym roku konkurs odbędzie się 25 kwietnia – środa – o godzinie 11: 00 w SDK przy ul Kusocińskiego 13A. Na zgłoszenia wykonawców czekamy do piątku 20 kwietnia do godziny 14: 00 .
Serdecznie zapraszamy. Na najlepszych czekają dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatora.

 

karta zgłoszeniowa

Regulamin

 

 

 

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości