17 sierpnia 2018, 17:08
Slider
Image default
  • Home
  • Informacje
  • SDK – XXI edycja konkursu recytatorskiego „Teatr Jednego Wiersza”
Informacje

SDK – XXI edycja konkursu recytatorskiego „Teatr Jednego Wiersza”

Już po raz dwudziesty pierwszy w Spółdzielczym Domu Kultury MSM odbędzie się konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza”.

Ta impreza z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. W ubiegłym roku w rywalizacji wzięło udział 43 osoby, dzieci i młodzieży, którzy w prezentacjach solowych czy zespołowych prezentowali swoje umiejętności sceniczne. Tych prezentacji było 33 . Część konkursowa trwała prawie trzy godziny. Dzieci i młodzież chętnie biorą w niej udział, gdyż daje możliwość uczestnikom zaprezentowania swych umiejętności aktorskich.

Do udziału w rywalizacji zgłaszają się dzieci i młodzież przygotowywane do występu przez nauczycieli w szkołach, jak również – co nas organizatorów bardzo cieszy – wykonawcy, którzy do konkursu przygotowują się sami w domu. Było również kilka instytucji spoza naszego miasta, które zgłosiły swoje zespoły do udziału w konkursie. Trzy kategorie wiekowe: dzieci klas I – III szkoły podstawowej, dzieci z IV – VII klasy szkoły podstawowej i młodzież z klas II- III gimnazjum, sprawiają że rywalizacja jest sprawiedliwsza a reguły całego konkursu bardziej przejrzyste. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

 

 

Ten cykliczny konkurs na stałe wpisał się w kalendarz naszych imprez, jest organizowany z myślą o dzieciach i młodzieży uzdolnionej recytatorsko Do udziału w tegorocznej edycji zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie i poddać się jednocześnie ocenie komisji konkursowej – młodzież z mieleckich , powiatowych szkół podstawowych, gimnazjów i placówek kulturalnych.

W tym roku konkurs odbędzie się 25 kwietnia – środa – o godzinie 11: 00 w SDK przy ul Kusocińskiego 13A. Na zgłoszenia wykonawców czekamy do piątku 20 kwietnia do godziny 14: 00 .
Serdecznie zapraszamy. Na najlepszych czekają dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatora.

 

karta zgłoszeniowa

Regulamin

 

 

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja