W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

SDK – zajęcia dla najmłodszych „Mama i Ja” [FOTO]

Jeśli szukacie zajęć,  w których będziecie mogli brać czynny udział wspólnie ze swoimi pociechami bawiąc się  przy tym i ucząc – być może te zajęcia są dla Was i Waszych pociech.

Zajęcia cieszą się niesłabnącą popularnością, dlatego od kilku lat odbywają się w Filii nr 1 Spółdzielczego Domu Kultury mieszczącej się na Osiedlu Lotników przy ulicy Bajana 20 a. 

Zajęcia odbywają się w środy i piątki. Startują o godzinie 17. 00. Trwają nieco ponad godzinę zegarową, gdyż oprócz twórczej pracy i nauki spotkania kończą się wspólną zabawą. 

Na jednych z pierwszych zajęć w tym roku szkolnym dzieci w asyście swoich rodziców zdobiły tekturowe herbaciane skrzyneczki metodą decupage. Powstałe herbaciane skrzyneczki zabrały do domów. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić czas wspólnie ze swoimi dziećmi. Zajęcia są bezpłatne. Więcej informacji o zajęciach uzyskać można pod nr telefonu 17 5855342, od poniedziałku do piątku w godzinach 13. 00 – 19. 00 


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa