W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK – zajęcia taneczne dla maluchów w Filii na Osiedlu Szafera…

Zapraszamy serdecznie na zajęcia taneczne dla dzieci, odbywające się w poniedziałki i środy w filii nr II Spółdzielczego Domu Kultury MSM w Mielcu, mieszczącej się na osiedlu Szafera, przy ulicy Botanicznej 1

Na jednych z ostatnich zajęć dzieci tańczyły walczyka wiedeńskiego w kółeczku. Było to utrwalenie kroków, które maluchy poznały na wcześniejszych zajęciach.

Świetnym przerywnikiem w zajęciach była nauka króciutkiego układu do rock and roll. Ten przerywnik pomógł rozładować niespożyte pokłady energii, drzemiące w małych tancerzach. Zajęcia skończyły się zabawą w parach, przy której było wiele radości i śmiechu.

Przypominamy że zajęcia taneczne w Filii nr II odbywają się w poniedziałki i środy. W pierwszej grupie rozpoczynającej zajęcia o godzinie 16.30 swoją przygodę z tańcem mają dzieci  w wieku 5 – 6  lat  a o 17.15 nieco starsze –  7 – 8 lat. Zapraszamy serdecznie na zajęcia – są one bezpłatne i cały czas można dołączyć do tańczących maluchów.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa