W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

SDK- zakończyliśmy zajęcia podczas ferii… wszystkim uczestnikom dziękujemy…[FOTO]

W Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a zakończyły się feryjne dopołudniowe zajęcia dla dzieci. Codziennie w godzinach 10.00 – 15. 00 korzystało z nich wiele dzieci z terenu całego miasta.

Przez pełne dwa tygodnie odbywały się turnieje szachowe, klasyfikujące uczestników na wyższe kategorie szachowe. Przez salę w której odbywały się zawody przewinęła się bardzo duża liczba dzieci w różnym wieku. W Sali plastycznej dzieci: dziewczynki ale i chłopcy malowały różnymi rodzajami farb, rysowały, wykonywały drobne elementy biżuteryjne, takie jak bransoletki czy kolczyki, lepiły z gliny czy masy solnej.

Malowały zimowe pejzaże a w końcu wykonywały piękny domek dla krasnoludków. Na holu odbywały się kilka razy w tygodniu rozgrywki w tenisie stołowym czy piłkarzykach. Można było również pograć w różne gry planszowe i edukacyjne. Dużo frajdy sprawiało układanie puzzli szczególnie tych na wiele elementów. Każdy chętny chłopiec czy dziewczyna mogli spróbować swoich sił grając w gry ruchowe na konsoli gier. Było przy tym wiele śmiechu i zdrowej rywalizacji.
Wszystkim uczestnikom zajęć serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Informujemy że od poniedziałku wracają popołudniowe, stałe formy naszej działalności.

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości