Slider
Image default
Galerie

SDK- zakończyliśmy zajęcia podczas ferii… wszystkim uczestnikom dziękujemy…[FOTO]

W Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a zakończyły się feryjne dopołudniowe zajęcia dla dzieci. Codziennie w godzinach 10.00 – 15. 00 korzystało z nich wiele dzieci z terenu całego miasta.

Przez pełne dwa tygodnie odbywały się turnieje szachowe, klasyfikujące uczestników na wyższe kategorie szachowe. Przez salę w której odbywały się zawody przewinęła się bardzo duża liczba dzieci w różnym wieku. W Sali plastycznej dzieci: dziewczynki ale i chłopcy malowały różnymi rodzajami farb, rysowały, wykonywały drobne elementy biżuteryjne, takie jak bransoletki czy kolczyki, lepiły z gliny czy masy solnej.

Malowały zimowe pejzaże a w końcu wykonywały piękny domek dla krasnoludków. Na holu odbywały się kilka razy w tygodniu rozgrywki w tenisie stołowym czy piłkarzykach. Można było również pograć w różne gry planszowe i edukacyjne. Dużo frajdy sprawiało układanie puzzli szczególnie tych na wiele elementów. Każdy chętny chłopiec czy dziewczyna mogli spróbować swoich sił grając w gry ruchowe na konsoli gier. Było przy tym wiele śmiechu i zdrowej rywalizacji.
Wszystkim uczestnikom zajęć serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Informujemy że od poniedziałku wracają popołudniowe, stałe formy naszej działalności.

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja