W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK -zapraszamy na pierwszą dwudniową imprezę modelarska w tym roku…

„Wystawa – konkurs kartonowych i plastikowych redukcyjnych modeli lotniczych z plastiku, kartonu i depromu” odbędzie się Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 13 A,  w dniach 29 – 30 kwietnia  2017 /sobota- niedziela/.


Wystawę zwiedzać będzie można w godzinach: 29 kwietnia  – sobota – 10:00 – 15: 00, 30 kwietnia  – niedziela – 12: 00 – 17:00. Wstęp wolny.


Ta dwudniowa impreza na stałe wpisała się w kalendarz imprez modelarskich, którą co roku perfekcyjnie przygotowują instruktor modelarstwa pracujący w Spółdzielczym Domu Kultury Zygmunt Osak wraz z najmłodszymi modelarzami z modelarni IKAR. W prace przygotowawcze zaangażowani są również rodzice małych modelarzy za co serdecznie dziękujemy. Wśród zwiedzających  tą wystawę zawsze jest wielu małych chłopców, którzy właśnie dzięki wystawie decydują się na rozpoczęcie przygody z modelarstwem lotniczym.


Zapraszamy wszystkich serdecznie zarówno do wystawiania swoich modeli jak również do zwiedzania, a jest na co popatrzeć. Okazuje się bowiem, iż grono osób interesujących się i wykonujących wszelakiego rodzaju makiety modeli samolotów, budowli, budynków  jest w naszym mieście,  ale również w okolicach dużo.  Z roku na rok powiększa się grono wystawców, jak również zwiedzających , co bardzo nas jako organizatorów cieszy. Jeśli jest ktoś, kto wykonał model, którym chciałby się pochwalić, wystawić go na naszej wystawie serdecznie do tego zachęcamy. Jest to wspaniały moment na konfrontacje, zdobycie cennego doświadczenia, pokazanie się szerszemu gronu odbiorców.

 

 

Już dzisiaj wiemy iż w wystawie wezmą udział modelarze z innych miast Podkarpacia. Prosimy dostarczać modele i eksponaty na wystawę do naszego Domu Kultury mieszczącego się na ul. Kusocińskiego 13 A, do  soboty, 29 kwietnia do godziny 11: 00 . Modele prosimy przekazywać do pracowni  modelarskiej gdzie odbywają się zajęcia modelarskie. Wszelkich informacji o wystawie udziela instruktor modelarstwa lotniczego pracujący w Spółdzielczym Domu Kultury,  Pan Zygmunt Osak, w środy i piątki, w godzinach 16: 00 – 20: 00, pod nr telefonu 17 585 53 42.

Zwiedzanie wystawy jest bezpłatne. W trakcie wystawy instruktor  wraz z modelarzami zaprezentuje  dla zwiedzających małą niespodziankę – pokazy lotu modeli śmigłowców sterowanych radiem i modeli z depromu. Dla najlepszych wystawców czekają drobne nagrody i dyplomy ufundowane przez organizatorów, którymi są:  Spółdzielczy Dom Kultury  Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu   i Stowarzyszenie Kultury Fizycznej  „ODEK”.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu imprezy.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa