W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK – zmiany w zarządzie klubu Seniora „Pogodna Jesień”[FOTO]

Nowy rok przyniósł zmiany w zarządzie klubu seniora „Pogodna Jesień”, działającego w strukturach Spółdzielczego Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu.

Po siedmiu latach Przewodnicząca klubu Pani Maria Madej złożyła rezygnację z dotychczas pełnionej funkcji. Przez te siedem lat naprawdę ciężkiej i bardzo odpowiedzialnej pracy była inicjatorką naprawdę bardzo wielu działań czy wydarzeń , które organizowała i realizowała na rzecz klubu i jego Członków.

Praca, którą wykonywała społecznie bardzo często wykraczała poza zakres Jej obowiązków wynikających z pełnionej funkcji. Za to wszystko bardzo serdecznie podziękowali Pani Marii członkowie klubu jak również kierownik Spółdzielczego Domu Kultury Ewelina Sieroń.
W czwartek 11 stycznia w klubie „Pogodna Jesień” przeprowadzone zostały wybory.

Nową Przewodniczącą została Pani Maria Borowiec. Jej zastępczynią Pani Maria Moździerz. W czwartek 18 stycznia nastąpiło spotkanie poprzedniego zarządu z nowo wybranym – przekazanie obowiązków i dokumentów.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa