W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Sebastian Uzar dwukrotnym medalistą XXIII Mistrzostw Polski OYAMA KARATE

Znany już, młody sportowiec z Padwi Narodowej odniósł kolejne znaczące sukcesy. Podczas XXIII Mistrzostw Polski Oyama Karate, zdobył medale w konkurencji kata i kobudo.

W dniu 25 marca 2017 roku odbyły się XXIII Mistrzostwa Polski w kata(bez broni) i kobudo( z bronią). Organizatorem zawodów był Turkowski Klub Oyama Karate na czele z sensei Włodzimierzem Rygiertem. Turniej zgromadził 180 zawodników z 26 klubów z całej Polski. Sebastian reprezentował Tarnobrzeski Klub Oyama Karate w kategorii junior starszy.

Po bardzo dobrych występach, padwianin dotarł do strefy półfinałów, gdzie przegrał swoje pojedynki o wejście do finału. Ostatecznie spotykał się w walkach o trzecie miejsce ze swoim klubowym kolegą Maciejem Grabskim, z którym dwukrotnie wygrał zdobywając dwa brązowe medale. W trakcie rozpoczęcia zawodów Sebastian odebrał puchar dla NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA 2016 roku, natomiast Maciek puchar za zajęcie drugiego miejsca w rankingu OYAMA PFK.

– Dziękuję serdecznie wszystkim zawodnikom za trud, wytrwałość i determinację w trakcie długich przygotowań do zawodów. Gratuluję odniesionych sukcesów. Składam też serdeczne podziękowania kierownictwu oraz dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu Adamowi Strumińskiemu za udostępnienie obiektów do treningów. Umożliwiło to w pełni realizację procesu i planu treningowego – przekazuje Grzegorz Uzar, instruktor.

 

 

 

 

 

Zobacz też...

Mielec CUP [FOTO]

Redaktor naczelny

WIELKI SUKCES MŁODYCH SIATKAREK  ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W MIELCU

Redaktor naczelny

Zawodniczka PTG „SOKÓŁ 1983” nagrodzona w 59. plebiscycie Nowin – Talent Roku 2018

Redaktor naczelny