W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Seminarium dla osób z niepełnosprawnościami i seniorów

Prezydent Miasta Mielca zaprasza na organizowane poprzez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu w dniu 23 października 2017 r. seminarium dla osób z niepełnosprawnościami i seniorów pt. „Zjawisko przemocy w rodzinie oraz instytucje lokalne świadczące pomoc w tym zakresie na terenie miasta Mielca”, które odbędzie się w godzinach od 13:45 do 17:00 w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

Seminarium poprowadzi Pani Maria Dekert – współtwórca i wieloletni pracownik Stalowowolskiego Ośrodka Wsparcia Interwencji Kryzysowej w Stalowej Woli, psychoterapeuta, interwent kryzysowy.

Przedsięwzięcie jest jednym z działań realizowanych w ramach projektu „…ZAMIAST PRZEMOCY” – programu oddziaływań profilaktycznych z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie”. Środki na projekt zostały pozyskane z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”.

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia zapewni tłumaczenie przekazywanych treści na język migowy.

Szczegółowe informacje dotyczące seminarium .

Joanna Szteliga

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa