W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Senator Pupa w Gminie Tuszów Narodowy

22 czerwca do gminy przybył senator RP Zdzisław Pupa, który wspiera tuszowską gminę w jej działaniach inwestycyjnych. Była to okazja do zapoznania się z realizowanymi programami, inwestycjami, planami na przyszłość oraz bieżącymi sprawami gminy.

W trakcie wizyty wójt Andrzej Głaz wraz z senatorem udali się do Ośrodka Zdrowia w Tuszowie Narodowym, gdzie sprawdzali ostatni etap kompleksowego remontu, realizowanego w ramach dotacji z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Ten remont umożliwi korzystanie z obiektu osobom niepełnosprawnym, zwiększy liczbę gabinetów, co da szanse na bogatszą ofertę usług medycznych oraz wpłynie na estetykę obiektu. Ponadto gość odwiedził Dzienny Dom Pomocy dla seniorów w Dębiakach, w którego otwarciu uczestniczył w 2018 roku.

  Gmina Tuszów Narodowy ma już uchwalony przez Radę Gminy plan zagospodarowania przestrzennego dla tzw. Strefy Tuszów, co stwarza szanse jej ogromnego rozwoju w najbliższych latach.  Blisko 100 ha ziemi przy obwodnicy, stanowiącej mienie komunalne gminy, zostało objęte planem z przeznaczeniem na działalność usługowo- produkcyjną. Wójt gminy rozmawiał z senatorem na temat planu rozwoju Strefy Tuszów i prosił o wspieranie w planowanych działaniach.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa