W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Seniorzy na Dzień Babci i Dziadka [FOTO]

18 stycznia 2018 w mieleckiej KANIE z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka odbył się występ zespołów artystycznych Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Spotkanie takie odbyło się po raz pierwszy z myślą o babciach i dziadkach, a przede wszystkim o tych, o których z różnych przyczyn nikt nie pamięta. Z inicjatywą zorganizowania takiego otwartego spotkania wystąpiła Maria Karaś. Celem było przekazanie wszystkim babciom i dziadkom życzeń z okazji ich święta oraz pokazanie jak w starszym wieku można jeszcze czynnie działać w różnych zespołach artystycznych.

W przygotowanie spotkania włączyli się członkowie Mieleckiej Rady Seniorów z Przewodniczącą Rady Stanisławą Rzeźnik, która prowadziła imprezę. Na program imprezy złożyły się występy chóru ECHO, grupy teatralno-kabaretowej SENIOR SHOW i Formacji Par Tanecznych. Gościnnie z gitarą wystąpił Tadeusz Korpanty.

Babcie i dziadkowie zgotowali naszym wykonawcom gorące brawa. Słowa podziękowania składamy wszystkim wykonawcom, a babciom i dziadkom z okazji ich święta życzymy dużo zdrowia, optymizmu, spełnienia marzeń i tego, żeby byli kochani przez swoich wnuków.

Joanna Szteliga

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa