W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej [FOTO]

W poniedziałek 6 czerwca w siedzibie Urzędu Miejskiego obradowała Młodzieżowa Rada Miejska w Mielcu.

Posiedzenie przebiegało w atmosferze konstruktywnej dyskusji nad sposobami włączenia młodzieży z mieleckich szkół do działań na rzecz miasta i młodych ludzi. W efekcie owocnej debaty podjęto decyzję o uruchomieniu konkursu w szkołach na katalog pomysłów młodzieżowych, z których najlepsze zostaną docenione ciekawymi nagrodami. Podczas posiedzenia ślubowanie złożyli również radni nieobecni na pierwszej sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Było to trzecie posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Mielcu w tej kadencji. Sesja inauguracyjna odbyła się 21 kwietnia br., podczas której wybrano prezydium Rady w składzie: Przewodnicząca – Julia Dybska, Wiceprzewodniczący – Izabela Kaczor i Kacper Szelest oraz Sekretarz – Paweł Konieczny.

Natomiast na drugim posiedzeniu Młodzieżowa Rada Miejska wybrała swojego opiekuna, tj. Panią Monikę Ćwiok, nauczyciela ze Szkoły Podstawowej nr 6, i ta kandydatura zostanie przedstawiona Radzie Miejskiej w Mielcu do zatwierdzenia na najbliższej sesji.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa