W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Lifestyle

Sezon na motocykle w powiecie rozpoczęty [FOTO]

W sobotę, 23 kwietnia, w Radomyślu Wielkim oficjalnie wystartował sezon motocyklowy Wydarzeniu patronował starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Wspólne spotkanie motocyklistów rozpoczęła Msza Święta odprawiona w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Radomyślu Wielkim, podczas której dokonano uroczystego poświęcenia jednośladów.

Pojazdy, w swej pełnej okazałości, zaprezentowały się następnie w przejeździe paradnym ulicami miasta. W programie spotkania nie brakło także ciepłego posiłku i integracji motocyklowej braci – podczas wspólnych rozmów i przejażdżek.

Udział w inauguracji sezonu motocyklowego wziął Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, który objął to wydarzenie swoim honorowym patronatem. Na ręce motocyklistów przybyłych do Radomyśla Wielkiego przekazał najlepsze życzenia: bezpieczeństwa podczas wojaży oraz radości i satysfakcji, jaką daje realizacja pasji.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Motocyklowe MOTO LEWART.

Zdjęcia: Stowarzyszenie Motocyklowe MOTO LEWART

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa