W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje Sport

Siatkarki Stali Mielec w komorze normobarycznej [FOTO]

Dziś nasze siatkarki z drużyny ITA TOOLS Stal Mielec korzystały z dobrodziejstw komory normobarycznej. Normobaric – Komora Normobaryczna Mielec od jakiegoś czasu pomaga mielczanom w dojściu do zdrowia, niedawno gościła dwukrotnie piłkarzy z ekstraklasowej FKS Stal Mielec.

Normobaryczna komora tlenowa od lat znana jest również w środowisku show-biznesu i nazywana jest „kapsułą młodości”, gdyż polepsza elastyczność włókien kolagenowych, co zapobiega powstawaniu zmarszczek i przyczynia się do wygładzenia tych istniejących. Daje dobre efekty we wspomaganiu leczenia trądziku i wszelkich zmian skórnych, redukuje stany zapalne i wpływa na poprawę kondycji skóry.

Medycyna estetyczna podnosi jakość naszej urody z zewnątrz, a terapia w komorze normobarycznej wspomaga organizm od wewnątrz. Tlenoterapia działając stymulująco na fibroblasty, uelastycznia skórę oraz dba o jej prawidłowy poziom natlenowania i odżywienia, zwiększa jej zdolności regeneracyjne do tego stopnia, że komórki macierzyste zwiększają swój wzrost nawet ośmiokrotnie, dodatkowo zwiększa produkcję kolagenu, co znacząco wpływa na jakość skóry.

Terapia tlenowa ma wszechstronny, pozytywny wpływ na nasze samopoczucie psychiczne i fizyczne. Pozwala zachować na dłużej młodość, dobre zdrowie, aktywuje siły witalne i odpornościowe. Dzięki regularnym sesjom w komorze tlenowej można poczuć odprężenie, przypływ energii i chęci do życia. Pozytywny efekt terapii to również dobry sen, po którym pacjenci czują się wypoczęci.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dostawczy renault potrącił pieszą na ul. Wolności

Wiadomości Mielec

Powiatowy Jarmark Świąteczny – zmiany w ruchu drogowym

Wiadomości Mielec

Akcja ratujmy „harcówkę”

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa