Informacje Materiały video Sport

Siatkarki Szóstki Mielec zajęły 7 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek 2018 [FOTO, VIDEO]

Siatkarki Szóstki Mielec w Mistrzostwach Polski Juniorek 2018 rozgrywanych w Dębicy zajęły 7 miejsce. Turniej odbył się w dębickiej hali MOSiR od 4 do 8 kwietnia. W meczu o przedostatnią lokatę mielczanki zwyciężyły Chemika Olsztyn.

Nasze siatkarki po kolei uległy w meczach grupowych: 3:1 Impelowi Wrocław (25-22, 21-25, 25-18, 25-23), Budowlanym Łódź (26-24, 25-21, 22-25, 25-23) i zwycięzcy grupy Legionovii Legionowo (25-17, 22-25, 25-13, 25-11).

W ostatnim spotkaniu z Chemikiem Olsztyn o 7. lokatę Szóstka Mielec wygrała 3:2 (25-22, 22-25, 25-22, 18-25, 19-17). MVP meczu została zawodniczka UKS Szóstki, Maria Raszek.

Poniżej prezentujemy obszerne fragmenty meczu UKS Szóstka Mielec ze zwycięzcą turnieju Legionovią Legionowo, który w finale pokonał Impel Wrocław i jest obecnie Mistrzem Polski Juniorek 2018.