W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

„Sierpniowy weekend” w powiecie mieleckim

Mieleccy policjanci podsumowali działania „Sierpniowy weekend”. Podczas wzmożonych kontroli drogowych policjanci zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierujących oraz zatrzymali prawo jazdy trzem kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym.

 

Podczas wzmożonych działań „Sierpniowy weekend”, przez kilka dni na drogach powiatu mieleckiego pracowało blisko 200 funkcjonariuszy. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących.

 

Zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, wzmożone kontrole drogowe oraz kontrole stanu trzeźwości to główne zadania mieleckich funkcjonariuszy drogówki.

Policjanci zatrzymali także prawo jazdy trzem kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50km/h w terenie zabudowanym. W sobotę na ulicy Dębickiej w Mielcu funkcjonariusze zatrzymali 28-letniego mieszkańca Mielca, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 110km/h.

 

Kolejna kontrola drogowa odbyła się w Podleszanach. Tam 19-latek z gminy Mielec  jechał z prędkością 102km/h w terenie zabudowanym. W niedzielę policjanci prowadzili kontrolę prędkości w miejscowości Padew Narodowa. Tam zatrzymali prawo jazdy 28-letniemu mieszkańcowi gminy Radomyśl Wielki, który jechał z prędkością 129km/h.

Wszyscy kierujący zostali ukarani mandatem oraz punktami karnymi. Zatrzymane prawa jazdy trafią do Starosty Powiatu, który wyda postanowienie o zatrzymaniu uprawnień do kierowania na okres 3 miesięcy.

 

13cd787a48a3680dea213b7cbd309567

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa