W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Siła nałogu – włamał się po papierosy i alkohol

Policjanci z komisariatu w Tuszowie Narodowym zatrzymali 36-letniego sprawcę włamania do sklepu. Łupem włamywacza padły papierosy i alkohol. Mężczyzna w chwili popełnienia przestępstwa był pijany. Za włamanie grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci odebrali zgłoszenie o tym, że w zamkniętym sklepie w Tuszowie Narodowym, ktoś jest. Na miejsce został skierowany patrol policyjny, który ujawnił włamanie. Włamywacz wybił okno, wszedł do środka sklepu, a następnie zabrał papierosy i alkohol warte około 100 złotych.

Przeprowadzone czynności policyjne i zebrany materiał dowodowy pozwoliły, po kilku godzinach, wytypować i zatrzymać sprawcę tego przestępstwa. 36-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna był nietrzeźwy. Policjanci odzyskali skradzione papierosy i alkohol.

Podczas przesłuchania sprawca włamania tłumaczył, że wszedł do sklepu ponieważ potrzebował napić się alkoholu i zapalić papierosa. 36-latek przyznał się do przedstawionego mu zarzutu. Za popełniony czyn odpowie przed sądem.

KPP Urszula Chmura

 

 

Zobacz też...

1 Komentarzy

Lula 28 grudnia 2016 (środa) at 15:02

Ha ha ha haha 10 lat juz to widze zakończy się zawiasami i tyle ędzie

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa