Siódmy mecz bez porażki. FKS PGE Stal Mielec – Lechia Gdańsk 3 : 3 [FOTO, VIDEO]

Dziś wieczorem w Mielcu przy Solskiego kibice poczuli wielkość swojej drużyny. Wokół stadionu widać coraz więcej samochodów z innych miast nie tylko z Podkarpacia.

Stal w kolejnym meczu pokazuje, że nie jest zespołem pretendującym do spadku. Czołówka tabeli oraz Mistrz Polski nie byli w stanie w ostatnich meczach pokonać naszej drużyny. Powoli stajemy się solidną „Dumą Podkarpacia” i tak jak wiele lat temu wspierają nas kibice wielu miejscowości Polski Południowo – Wschodniej.

Początek pierwszej połowy przebiegał pod dyktando Stali. Wynik mógł być znacznie lepszy. Jednak gdańszczanie z czasem podnieśli się z kolan i strzelając 2 bramki w ciągu 15 minut, wyszli na prowadzenie. Druga połowa pokazała, że notoryczny problem poziomu gry naszych piłkarzy po 45 minucie odszedł w niepamięć. Dwie bramki dały nam remis, który jest 7 meczem bez porażki. Cała drużyna oraz kibice według trenera Majewskiego dzisiaj tworzyli jeden zespół.