W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Skąd takie zainteresowanie Pucharem Wójta Gminy Mielec?

Już 3 lipca na wspaniałym kompleksie boisk piłkarskich Kolorado w Woli Chorzelowskiej odbędzie się finał o Puchar Wójta Gminy Mielec. Znamy już trzech finalistów, którzy zmierzą się o tytuł najlepszej drużyny. Towarzyszące atrakcje dla dzieci przygotowane przez organizatorów budzą duże zainteresowanie piłkarskim wydarzeniem.

Tegoroczne wakacje ogarnęła piłkarska aura. Rywalizacja o Puchar Wójta uzupełniła deficyt emocji sportowych pojawiający się pomiędzy meczami polskiej reprezentacji. Gospodarzami tegorocznych rozgrywek o tytuł najlepszej drużyny Gminy Mielec jest klub KS Kolorado. Święto futbolu na obiektach zlokalizowanych w Woli Chorzelowskiej zacznie się już o godzinie 15.00 . Będziemy świadkami trzech meczów w których zmierzą się drużyny z Trześni, Podleszan, Chrząstowa i Woli Chorzelowskiej. W tym roku w życie wszedł zapis w regulaminie turnieju, który obliguje do gry w zespole danej miejscowości wyłącznie jej mieszkańców. Dzięki temu 3 lipca poznamy miejscowość Gminy Mielec, która faktycznie posiada najlepszych piłkarzy i najlepszy zespół.

W tym roku spodziewana jest również poza kibicami duża liczba najmłodszych amatorów piłki nożnej. 
Zapraszamy rodziny do kibicowania i czynnego uczestnictwa w tym święcie futbolu. Zainteresowanie rodziców młodych piłkarzy jest duże. Przygotowaliśmy dla nich piłkarskie konkursy z nagrodami, które przekazał wójt Gminy Józef Piątek. Będą animatroki, które również najmłodszym kibicom będą umilały na czas. Warto w tą niedzielę kibicować z nami – zachęca Andrzej Bajorek, prezes Klubu KS Kolorado Wola Chorzelowska.

Źródło: www.gmina.mielec.pl

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa