W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Sklepowy złodziej ujęty

Policjanci przedstawili zarzuty kradzieży 31-letniemu mieszkańcowi Mielca. W ciągu roku dokonał co najmniej kilkunastu kradzieży w drogeriach oraz sklepach na terenie miasta, powodując straty sięgające kilku tysięcy złotych.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu, ustalili tożsamość mężczyzny, który dopuszczał się kradzieży w drogeriach oraz marketach na terenie Mielca.

Jak ustalili funkcjonariusze, 31-latek kradł markowe perfumy, powodując straty w wysokości blisko 1 tys. złotych.

W trakcie wyjaśniania tej sprawy, policjanci ustalili, że mężczyzna ma na swoim koncie o wiele więcej. Od sierpnia ubiegłego roku kradł też w sklepach, a jego łupem stały się artykuły chemiczne oraz spożywcze – kawa i alkohol. Policjanci ustalili, że sprawca tuż po przestępstwie sprzedawał skradziony towar – po okazyjnej cenie – przypadkowo napotkanym osobom.

Podejrzanemu dotychczas udowodniono kilkanaście przestępstw.  31-letni mieszkaniec Mielca przyznał się do kradzieży. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

Do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu wciąż zgłaszają się przedstawiciele placówek handlowych, w których doszło do kradzieży. Funkcjonariusze przesłuchują świadków i zabezpieczają dowody, w szczególności nagrania monitoringu, aby ustalić, czy sprawcą jest ta sama osoba.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa