W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Słoneczna jesień życia II

Po zakończeniu projektu  „Słoneczna jesień życia” z dniem 29 czerwca 2020 roku,  GOPS  w Tuszowie Narodowym od 1 lipca 2020 roku przystąpi do realizacji kolejnego projektu pn. „Słoneczna jesień życia II”.

Gmina Tuszów Narodowy na ten program otrzymała środki Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego RPO Województwa Podkarpackiego, za pośrednictwem Wojewódzkiego Urzędu Pracy, w wysokości 1 019 816 zł. Okres realizacji projektu: od 01-07-2020 roku do 31 -03-2022 roku. Nowy projekt obejmuje dotację do funkcjonowania Dziennego Domu Pomocy dla 30 osób. Dzięki uzyskanym środkom seniorzy będą mogli korzystać z opieki i szeregu usług rehabilitacyjnych, a także wyżywienia.

DDP cieszy się dużym zainteresowaniem i przebywają w nim pensjonariusze z całej gminy, po rekrutacji przeprowadzonej przez GOPS. Na dzień dzisiejszy istnieje jeszcze lista rezerwowa, z której po powstaniu wolnego miejsca będą rekrutowani kolejni podopieczni do DDP wg kolejności zgłoszeń. 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa