W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Materiały video

Smaczny kontra Kamiński spór podczas sesji Rady Powiatu [VIDEO]

Józef Smaczny uniewinniony z zarzutu pomówienia Marka Kamińskiego

Radny Józef Smaczny podczas ostatniej sesji Rady Powiatu odczytał oświadczenie, w którym poinformował radę o uniewinniającym wyroku sądu drugiej instancji, zmieniając jego status z oskarżonego na niewinny.

Cała historia zaczęła się w 2017 roku, kiedy to wiceprzewodniczący Rady Powiatu Mieleckiego i szef powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości Marek Kamiński trafił do mieleckiego szpitala na Oddział Ratunkowy, powodem było zaprószenie oka opiłkiem metalu.

Następnie według różnych relacji wymógł na personelu transport medyczny, karetką do Rzeszowa powołując się na swoje uprzywilejowane stanowisko. Sprawę skomentował były starosta powiatu a obecny radny, Józef Smaczny, co spowodowało pozew Kamińskiego. Chodziło o domniemane pomówienie stwierdzeniem, jakoby radny Kamiński „powołując się na swoją pozycję w Radzie Powiatu, poprzez zastraszanie miał uzyskać dyspozycję przewiezienia karetką”.

W pierwszej instancji w Mielcu Marek Kamiński wygrał sprawę, jednak w drugiej w Tarnobrzegu sąd apelacyjny odrzucił pozew, uniewinniając radnego Józefa Smacznego.

 

YouTube player

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dno tabeli Tauron Ligi osiągnięte. Pałac Bydgoszcz – ITA TOOLS Stal Mielec 3:1 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Puchar Polski nie dla nas. Stal Mielec – Widzew Łódź 1 : 2 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Liban ojczyzna św. Szarbela [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa