W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Smaki lata zachowane w spiżarni – GOK Borowa [FOTO]

To była już siódma edycja wydarzenia pod nazwą „Smaki lata zachowane w naszej spiżarni”. Zorganizowało je Stowarzyszenie Sadkowianki. Impreza odbyła się w niedzielę, 31 lipca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Borowej.

Podczas spotkania gospodynie z całego powiatu mieleckiego promowały zdrową regionalną żywność. W programie wydarzenia nie brakło konkursu na najsmaczniejsze i najbardziej oryginalne przetwory przygotowywane z sezonowych warzyw i owoców. Były także liczne degustacje i występy artystyczne.

Organizacja wydarzenia została wsparta dotacją z budżetu Powiatu Mieleckiego przyznawaną organizacjom pozarządowym na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w 2022 roku.

Udział w wydarzeniu wzięli reprezentujący Zarząd Powiatu Mieleckiego starosta Stanisław Lonczak i członkowie Zarządu: Andrzej Chrabąszcz oraz Bogusław Peret. Wśród odwiedzających imprezę znaleźli się także inni przedstawiciele władz samorządowych z regionu oraz powiatowi radni.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa