W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Śmierć w garażu w Trzcianie

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj wieczorem, w miejscowości Trzciana w gminie Czermin. Ciało 36-letka znalazł brat zmarłego.

Wczoraj około godziny 19, policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu ciała mężczyzny w samochodzie zaparkowanym w garażu w miejscowości Trzciana w gminie Czermin. O ujawnieniu ciała powiadomiła rodzina mężczyzny, z którym od poprzedniego dnia nie udało się nawiązać kontaktu telefonicznego.

Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora, który zabezpieczył ciało do badań sekcyjnych. Podczas oględzin miejsca zdarzenia, w pomieszczeniu, w którym przebywał mężczyzna policjanci ujawnili butlę gazową, która prawdopodobnie miała ogrzewać garaż.

Policjanci wszczęli postępowanie w tej sprawie. Przeprowadzone czynności dadzą odpowiedź na pytanie jaka była przyczyna śmierci 36-letniego mężczyzny.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa